Kancelaria Adwokacka Joanna Klimczyk

Nazwa firmyKancelaria Adwokacka Joanna Klimczyk
MiejscowośćBytom, powiat Bytom, woj. Śląskie
UlicaPlac Kościuszki 9/60
Kod pocztowy41-902
Numer telefonu48601066757
Adres strony WWWAdwokatklimczyk.pl
KategoriePrawo, kancelarie i radcy prawni
Opis firmy

Kancelaria adwokacka Joanny Klimczyk-Plucińskiej to miejsce, w którym pomocy może poszukać każda osoba fizyczna borykająca się z problemami prawnymi. Adwokat z Bytomia Joanna Klimczyk jest doświadczoną specjalistką, która współpracowała z najlepszymi kancelariami adwokackimi na Śląsku. Współpraca z radcami prawnymi, adwokatami i aplikantami sprawia, że kancelaria może sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Usługi kancelarii obejmują prawo karne, rodzinne, wykroczeń, skarbowe, cywilne, administracyjne i gospodarcze.

Słowa kluczoweAdwokat bytom
Informacje o wizytówcenumer ID: 2199876; rejestracja: 21/05/2017; liczba odsłon: 30

Czytaj opinię o firmie(0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - Kancelaria Adwokacka Joanna Klimczyk - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest pięć plus siedem*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!